Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Teaming for Excellence – zasady konkursu i przygotowanie wniosku projektowego


W imieniu Krajowego Punktu Kontaktowego do Programu Ramowego Horyzont Europa zapraszamy zespoły projektowe przygotowujące wnioski do konkursu Teaming for Excellence (HORIZON-WIDERA-2022-ACCESS-01-two-stage) na spotkanie online poświęcone szczegółowym zasadom tegorocznego konkursu.

Podczas spotkania przedstawimy Państwu główne założenia konkursu i odpowiemy na Państwa pytania związane z przygotowaniem wniosku projektowego.

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze przesyłanie Państwa pytań i (ewentualnie) roboczych akronimów projektów na adres katarzyna.walczyk-matuszyk@ncbr.gov.pl lub wojciech.adamiak@ncbr.gov.pl do dnia 27 lipca. Mile widziane będzie również przesłanie do nas roboczego akronimu Państwa projektu.

Spotkanie odbędzie się w formule online na platformie Microsoft Teams w dn. 30 lipca w godz. 9:30-12:00. Link do spotkania zostanie przesłany wyłącznie do zarejestrowanych uczestników dzień przed wydarzeniem.

 >>> Na wydarzenie obowiązuje rejestracja (formularz poniżej) <<<

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.