Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Szkolenie online: Rozwijaj Swoją Firmę z Finansowaniem Kaskadowym

(Data i czas/Date & Time):
13/06/2024  12:30 - 15:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
HPK Polska Centralna

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Centralna zaprasza na szkolenie online, pt. “Finansowanie kaskadowe”. Odkryj, jak wykorzystać możliwości finansowania oferowane przez Horyzont Europa i przekształcić je w realne korzyści dla Twojego biznesu.

Tematyka spotkania dotyczy szczególnego rodzaju finansowania dostępnego dla przedsiębiorców poprzez projekty realizowane w ramach Horyzontu Europa, tzw. finansowanie dla stron trzecich. Dofinansowanie zwykle ma postać grantu w wysokości od 50 do 250 tys. euro. Dowiesz się w jakich obszarach tematycznych finansowanie jest dostępne i jak wyszukać otwarte i planowane nabory.  Dzięki gościowi specjalnemu poznasz praktyczne aspekty wnioskowania i korzystania z finansowania kaskadowego.

W czasie szkolenia przedstawione zostaną również najważniejsze zagadnienia związane z udziałem przedsiębiorców w Programie Horyzont Europa oraz ekosystemem wsparcia dla wnioskodawców i beneficjentów.

Plan szkolenia:

  1. Wprowadzenie (Michał Kaczmarek, Koordynator HPK PC, Uniwersytet Łódzki):
  • informacje o Horyzoncie Europa dla przedsiębiorców
  • ekosystem wsparcia wnioskodawców i beneficjentów
  1. Finansowanie kaskadowe
  • Wprowadzenie do finansowania kaskadowego (Olga Zyrina, Ekspertka HPK PC, IPPT PAN)
  • Gdzie szukać informacji o dostępnym finansowaniu (Ewa Żbikowska, Ekspertka HPK PC , IPPT PAN)
  • Finansowanie kaskadowe w praktyce (Katarzyna Barnaś, Starszy kierownik projektów w dziale Ekosystemu i Usług w firmie FundingBox)

 

Wydarzenie odbędzie się online: 13 czerwca 2024 r. w godzinach 12:30–15:00

REJESTRACJA

Pełny link do rejestracji:

https://teams.microsoft.com/registration/7xpEYw7al0O7fvnUcF6WOw,lBBSQu8-6k2UkYFFHoXDMw,zD6zJM6BvEyTyrfE7Nz76g,Mwq3mDXozkemx-zKGr7tWQ,S64p5xQ2DEWuBqr4FCAXwA,mjlLrGU7-E6ei-9hKWotJw?mode=read&tenantId=63441aef-da0e-4397-bb7e-f9d4705e963b

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.