Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Szkolenie: Widening w Horyzoncie Europa szansą na zwiększenie potencjału Twojej instytucji

(Data i czas/Date & Time):
21/09/2021  10:00 - 12:00
(Miejsce/Location):
On-line

Serdecznie zapraszamy na szkolenie on-line poświęcone pakietowi „Szersze uczestnictwo i wzmacnianie Europejskiej Przestrzeni Badawczej” programu Horyzont Europa, który jest dedykowany krajom, które do tej pory skromniej uczestniczyły w programach ramowych finansowanych ze środków Unii Europejskiej. Polska jest jednym z takich krajów! Wydarzenie odbędzie się w dniu 21 września 2021 r. o godz. 10:00. Szczegóły oraz formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie wydarzenia.

Wsparcie rozwoju wiedzy i bazy naukowej, wymiana doświadczeń między naukowcami z całej Europy oraz wyrównanie potencjału badawczego to jedne z założeń, jakie przyświecają Programowi Ramowemu Horyzont Europa. Służyć temu będzie komponent „Szersze uczestnictwo i wzmacnianie Europejskiej Przestrzeni Badawczej”, a przede wszystkim część: Zapewnianie szerszego uczestnictwa i rozpowszechnianie doskonałości. To właśnie w tej części programu Horyzont Europa mogą upatrywać dodatkowych szans instytucje z krajów, które do tej pory w mniejszym stopniu brały udział w europejskich projektach badawczo-innowacyjnych. Znajdziemy tu doskonale znane konkursy takie jak TeamingTwining czy Era Chairs, ale też kilka nowości, mających pomóc w tworzeniu doskonałej bazy naukowej w całej Europe.

Do uczestnictwa w szkoleniu zachęcamy wszystkich zainteresowanych, a przede wszystkim przedstawicieli jednostek naukowych i uczelni, centrów i organizacji badawczych oraz podmiotów sektora publicznego i prywatnego zaangażowanych w rozwój bazy badawczo-innowacyjnej w Polsce i regionie.
Szkolenie poprowadzi konsultantka Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE w Szczecinie, p. Aleksandra Albińska.

Zapraszamy do rejestracji!

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udziela p. Aleksandra Albińska, e-mail: Aleksandra.Albinska@zut.edu.pl, tel. 91 449 47 23.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.