Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Szkolenie on-line: Od pomysłu do projektu, czyli jak napisać dobry wniosek do Horyzontu Europa

(Data i czas/Date & Time):
30/09/2021  10:00 - 12:45
(Miejsce/Location):
On-line

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych przygotowaniem wniosków o dofinansowanie w zakresie badań i innowacji, realizowanych w międzynarodowych konsorcjach w Programie Ramowym Horyzont Europa, tj. przedstawicieli jednostek naukowych, przedsiębiorców oraz reprezentantów innych podmiotów sektora publicznego na szkolenie w tym zakresie. Wydarzenie będzie miało charakter on-line i odbędzie się 30 września 2021 r. w godz. 10:00 – 12:45.

Horyzont Europa jest już dziewiątym programem ramowym wspierającym badania i innowacje w Europie przewidzianym na lata 2021-2027 o łącznym budżecie w wysokości ok. 95,5 mld euro. Jego głównym celem jest wzmocnienie bazy naukowej i technologicznej UE oraz europejskiej przestrzeni badawczej, a także zwiększenie europejskich zdolności w zakresie innowacji, konkurencyjności i liczby miejsc pracy.

Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się m.in. jak wyszukać odpowiedni konkurs, nawiązać współpracę międzynarodową i jakie są zasady tworzenia konsorcjum. Poznają strukturę wniosku o dofinansowanie projektów badawczo-innowacyjnych i innowacyjnych oraz dowiedzą się w jaki sposób wypełnić jego poszczególne sekcje w szczególności pod kątem kryteriów oceny projektów.

Szkolenie poprowadzą konsultantki Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE w Szczecinie, p. Aleksandra Albińska, p. Agnieszka Bujny oraz p. Agnieszka Korpal.

Zapraszamy do rejestracji!

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udziela p. Agnieszka Bujny, e-mail: Agnieszka.Bujny@zut.edu.pl, tel. 91 449 45 49.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.