Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Szkolenie on-line: Euraxess – Twój dostęp do kariery

(Data i czas/Date & Time):
22/06/2021  10:00 - 11:30
(Miejsce/Location):
On-line

Zapraszamy studentów, absolwentów, a także naukowców planujących rozwinąć swoją karierę dzięki zagranicznym wyjazdom, na szkolenie on-line dotyczące portalu Euraxess. Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca 2021 r. w godz. 10.00 – 11.30.

Portal Euraxess to serwis internetowy, w którym publikowane są oferty pracy dla naukowców, a także granty, stypendia, projekty badawcze, To ogromna, międzynarodowa baza informacji przygotowana z myślą o mobilnych naukowcach. Warto z korzystać z tych możliwości i dać sobie szansę na rozwój swojej kariery.

Szkolenie poprowadzi konsultant Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE w Szczecinie, p. Anna Przybysz, która opowie o idei funkcjonowania portalu Euraxess oraz przedstawi najważniejsze funkcjonalności strony internetowej. Dowiedzą się Państwo, jak założyć indywidulane konto, a także, jak wyszukiwać oferty pracy i stypendiów.
Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udziela p. Anna Przybysz, e-mail: Anna.Przybysz@zut.edu.pl, tel. 91 449 41 53.

Zapraszamy do rejestracji!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.