Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Successful R&I in Europe 2022 – 11th European Networking Event

(Data i czas/Date & Time):
17/02/2022 00:00 - 18/02/2022 00:00
(Miejsce/Location):
On-line

Już po raz jedenasty organizatorzy konferencji Ministerstwo Kultury i Nauki Kraju Związkowego Nadrenii Północnej i Westfalii oraz sieć Enterprise Europe Network i ZENIT GmbH, zapraszają naukowców i przedsiębiorców z wszystkich regionów Europy do udziału w wydarzeniu, będącym okazją do znalezienia partnerów do projektów badawczych w ramach programu Horyzont Europa. Wydarzenie to odbędzie się 17-18 lutego 2022 r. w Düsseldorfie.

 

Zaproszenie skierowane jest w szczególności do uniwersytetów i instytutów badawczych, a także do firm, zwłaszcza małych i średnich przedsiębiorstw. Zachęca się uczestników do zaangażowania się w istniejące i nowe sieci technologiczne między naukowcami, przedsiębiorcami i multiplikatorami związanymi z Horyzontem Europa.

Sesje tematyczne koncentrować się będą wokół siedmiu głównych dziedzin:

  • Klaster 1: Zdrowie
  • Klaster 4: Cyfrowe (ICT)
  • Klaster 4: Przemysł (Materiały)
  • Klaster 5: Energia
  • Klaster 5: Mobilność
  • Klaster 6: Żywność i Biogospodarka
  • Innowacyjne zamówienia (PCP/PPI)

Przedstawienie krótkiej prezentacji (pomysłów i/lub wyników) lub znalezienie partnera poprzez rozmowę z decydentami otwiera drzwi dla nowych projektów badawczych i innowacyjnych w Europie ze szczególnym uwzględnieniem programu Horyzont Europa.

Opłata konferencyjna: 120 € (95 € jeden dzień) za osobę (z VAT).

Faktury są wysyłane przed wydarzeniem.

Bezpłatny udział prelegentów w sesjach od 1 do 4.

Należy pamiętać, że organizator imprezy NIE pokrywa kosztów podróży, hoteli itp.! Opłata konferencyjna obejmuje kolację 17 lutego, obiad  18 lutego, kawę/herbatę/zimne napoje w przerwach oraz transfer lotniskowy (wyłącznie zapewniony przez organizatorów). Rejestracja jest wiążąca. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do pobrania opłaty za uczestnictwo w przypadku, gdy do 16 lutego 2022 r. delegat nie odwoła swojej obecności poprzez wysłanie wiadomości e-mail do wskazanych poniżej osób kontaktowych:

Dr Bernd Janson
Telephone: 0049 208 30004-22
Email: bj@zenit.de

Rebecca Großmann
Telephone: 0049 208 30004-16
Email: gr@zenit.de

Termin rejestracji upływa 10 lutego 2022 r.

W dniu dzisiejszym upływa termin składania wniosków w konkursie prezentacji.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.