Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Spotkanie informacyjne Granty na Eurogranty

(Data i czas/Date & Time):
24/04/2024  10:00 - 12:30
(Miejsce/Location):
On-line

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na spotkanie informacyjne na temat naboru Granty na Eurogranty. Działanie Granty na Eurogranty ma na celu wzrost innowacyjności i umiędzynarodowienia polskich przedsiębiorców z sektora MŚP oraz organizacji badawczych, poprzez zwiększenie ich udziału w programach UE zarządzanych centralnie przez Komisję Europejską.

Kiedy: 24 kwietnia 2024
Czas: 10.00- 12.30
Forma: online

Dofinansowanie mogą otrzymać projekty polegające na udziale wnioskodawcy w programie UE, obejmujące działania związane z przygotowaniem eurograntu, w tym te podejmowane w związku z poszukiwaniem partnerów oraz działania polegające nie tylko na przygotowaniu wniosku czy aplikacji o eurogrant, ale także te związane z ewentualną jego korektą i prezentacją w ramach oceny w programie UE.

Granty na Eurogranty | oferta dla przedsiębiorców

Granty na Eurogranty | oferta dla organizacji badawczych

Zapisz się już dziś i sprawdź jakie są zasady naboru i kryteria oceny wniosków, aby zwiększyć swoją szansę na uzyskanie dofinansowania.

Rejestracja

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.