Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Spotkanie informacyjne dot. konkursu „Teaming for Excellence”

(Data i czas/Date & Time):
09/02/2023  10:00 - 15:30
(Miejsce/Location):
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Sala:
3.03a
(Organizator/Organizer):
KPK, NCBR

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dot. konkursu „Teaming for Excellence” (HORIZON-WIDERA-2023-ACCESS-01-01-two-stage), które odbędzie się 9 lutego 2023 r. o godz. 10:00 w siedzibie NCBR.

Podczas spotkania zaprezentujemy Państwu główne cele, założenia oraz zasady konkursu „Teaming for Excellence”. Omówimy wsparcie projektów „Teaming for Excellence” przez Ministerstwo Edukacji i Nauki  oraz dofinansowanie projektów przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej (Międzynarodowe Agendy Badawcze – MAB).

Przedstawimy Państwu także zwycięskie polskie projekty Teaming, omówimy ich źródła sukcesu, przedyskutujemy wymagania i cechy pierwszego i drugiego etapu pisania wniosku projektowego oraz zasady finansowe (m.in. lump sum), którymi należy się kierować konstruując budżet projektu.

Spotkanie kierowane jest przede wszystkim do osób przygotowujących wnioski do aktualnego konkursu HORIZON-WIDERA-2023-ACCESS-01-01-two-stage z terminem 12 kwietnia 2023 r., ale również do wszystkich osób zainteresowanych tym tematem.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zarejestrowanie się oraz o przysłanie ewentualnych pytań na adres: karina.barantseva@ncbr.gov.pl (do 01 lutego 2023 r.).

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.