Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Spotkanie brokerskie dotyczące konkursów wiążących tematykę Nauk Humanistycznych i Zdrowia w ramach Klastra Zdrowie 2023-24

(Data i czas/Date & Time):
05/06/2023  09:30 - 16:30
(Miejsce/Location):
Campus Condorcet - Aubervilliers site

Krajowy Punkt Kontaktowy dla klastra 1 Horyzontu Europa i projekt HNN3.0 zapraszają na spotkanie  brokerskie, które odbędzie się 5 czerwca 2023 w Paryżu. Spotkanie poświęcone będzie tematyce konkursów do składania wniosków projektowych w 2023 r. wiążących tematykę Nauk Humanistycznych i Zdrowia w ramach Klastra Zdrowie 2023-24.

 

 Głównym celem wydarzenia jest umożliwienie wszystkim zainteresowanym wsparcia w budowie konsorcjów (poszukiwania partnerów) i weryfikacji pomysłów na projekty o tematyce Zdrowia wymagające zaangażowania Nauk Humanistycznych w obszarze klastra 1 a także klastra 2.

Wydarzenie obejmie sesje prezentacyjne i spotkania dwustronne z partnerami zainteresowanymi tymi samymi tematami w 2024 r. w trakcie których będzie można dzielić się swoimi pomysłami i zainteresowaniami.

To bezpłatne wydarzenie będzie ograniczone do 150 uczestników, dlatego nie zwlekaj z rejestracją!

 Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby spotkać się 5 czerwca 2023 r. stacjonarnie w Paryżu i wspólnie budować projekty!

REJESTRACJA

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.