Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Restore our waters – Baltic Sea Region Matchmaking w Brukseli

(Data i czas/Date & Time):
17/04/2023 12:00 - 18/04/2023 14:00
(Miejsce/Location):
Biuro NCBR w Brukseli

W imieniu Biura NCBR w Brukseli | BSP oraz naszych partnerów z biur wspierających współpracę B+I z Litwy, Łotwy i Estonii serdecznie zapraszamy na wydarzenie matchmakingowe poświęcone konkursom w obszarze Misji UE „Odbudujmy nasze oceany i zasoby wodne” w Programie Horyzont Europa, które odbędzie się 17-18 kwietnia 2023 r. w Brukseli.

Celem spotkania jest zarówno bliższe zapoznanie się z wybranymi konkursami i kluczowymi inicjatywami związanymi z Misją, jak i wzmocnienie  współpracy w regionie krajów Morza Bałtyckiego, poprzez budowanie konsorcjów projektowych i realizację wspólnych projektów.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Jest to doskonała okazja dla potencjalnych koordynatorów do zaprezentowania swoich pomysłów badawczych/projektowych oraz pozyskania partnerów do konsorcjum, jak i dla podmiotów zainteresowanych dołączeniem do projektów.

Szczegółowe informacje nt. wydarzenia wraz z agendą dostępne są na stronie rejestracji (rejestracja otwarta do 5 kwietnia).

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.