Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Regulamin umożliwiający wypłacanie dodatkowych wynagrodzeń projektowych w ramach Programu Horyzont Europa


Regulamin umożliwiający  wypłacanie dodatkowych wynagrodzeń projektowych w ramach Programu Horyzont Europa

Zapraszamy na spotkanie dot. tworzenia regulaminów wynagrodzeń projektowych w polskich instytucjach.  Podstawą do tworzenia regulaminów są przepisy Programu Horyzont Europa oraz przygotowana przez  Ministerstwo Edukacji i Nauki propozycja założeń nowego systemu wynagrodzeń (PAKT). System ten został skonsultowany ze służbami Komisji Europejskiej, które potwierdziły prawidłowość zasad zaproponowanych przez Ministerstwo w kontekście dostosowywania systemów wynagrodzeń w polskich instytucjach do wymagań regulacji Horyzontu Europa. Zastosowanie opracowanych w systemie PAKT zasad pozwoli na wypłacanie pracownikom podwyższonych wynagrodzeń ze środków unijnych przy realizacji projektów programu Horyzont Europa.

Zapraszamy do rejestracji.

 

Zachęcamy Państwa również do zapoznania się zasadami systemu PAKT, który znajduje się na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki:

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/propozycje-zalozen-nowego-systemu-wynagrodzen-pakt-z-akceptacja-komisji-europejskiej

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.