Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Przepis na sukces w Horyzoncie Europa, czyli jak przygotować dobry wniosek projektowy

(Data i czas/Date & Time):
27/06/2023  12:00 - 13:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
HPK Polska Wschodnia

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia (Biuro w Lublinie) zaprasza na bezpłatne szkolenie pt.: „Przepis na sukces w Horyzoncie Europa, czyli jak przygotować dobry wniosek projektowy”.

W trakcie spotkania dowiecie się Państwo jak prawidłowo wypełnić formularze aplikacyjne, by skutecznie ubiegać się o dofinansowanie z Programu Horyzont Europa, a także jakie kryteria bierze pod uwagę ekspert oceniający wnioski.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy zarówno przedstawicieli uczelni wyższych i instytutów badawczych, jak i przedsiębiorców zainteresowanych aplikowaniem o grant w ramach programu Horyzont Europa. Szkolenie będzie dostosowane do osób, które jeszcze nie uczestniczyły w konkursach HE, jak i osób mających już pierwsze doświadczenia w uczestnictwie w Programach Ramowych UE.

Termin: 27 czerwca br. (wtorek), godz. 12:00-13:00

Rejestracja

Wydarzenie zrealizowane będzie na platformie internetowej Webex – nie ma konieczności instalowania jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i zatwierdzeniu go przez organizatorów otrzymacie Państwo e-mail potwierdzający zgłoszenie wraz z linkiem umożliwiającym udział w spotkaniu. Prosimy o zachowanie tych informacji, ich akceptację i ewentualnie umieszczenie w kalendarzu. Ponadto, na ok. kwadrans przed oficjalnym rozpoczęciem transmisji, pod linkiem, o którym mowa powyżej będzie możliwe przetestowanie jakości połączenia.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.