Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Prezentacja i pitch w EIC Accelerator – z perspektywy ekspertów oceniających

(Data i czas/Date & Time):
27/09/2023  10:00 - 13:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
HPK Polska Centralna

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Centralna, zaprasza na kolejne wydarzenie, w cyklu bezpłatnych szkoleń dotyczących aplikowania w konkursie EIC Accelerator, organizowane przez IPPT PAN – Instytut Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk, konsorcjanta HPK PC.

Przygotowanie prezentacji i wystąpienie na panelu są istotnym elementem prac nad wnioskiem. Nie będziemy jednak koncentrować się na stronie technicznej. Skupimy się na ocenie pełnego wniosku na etapie Remote Evaluation oraz w ramach panelu ekspertów. Zapytamy czego we wniosku, prezentacji i pitchu szukają oceniający, co jest najważniejsze dla eksperta analizującego wniosek i jaka jest perspektywa inwestora.

Swoimi doświadczeniami podzielą się zaproszeni ewaluatorzy wniosków (Eksperci KE).

Szkolenie poprowadzi:

dr Ewa Kochańska – Ekspertka w zakresie transferu technologii i współpracy nauki i gospodarki, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska i energetyki. Od 1996 r.pełni funkcję Prezesa Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia.

Tomasz Poniński – założyciel oraz partner zarządzający Montis Capital. Od 2008 roku prezes firmy inwestycyjnej Orenore, która koncentruje się na inwestycjach kapitałowych w firmy na etapie wczesnego wzrostu w sektorach life science, energetyki oraz ICT.

Agnieszka Banrowska – Ekspertka Horyzontalnego Punktu Kontaktowego w regionie Polska Centralna w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN.

Termin: 27 września w godzinach: 10:00 – 13:00

Miejsce: on line

Plan szkolenia:

1. Wprowadzenie:

· informacje o Horyzoncie Europa dla przedsiębiorców

· ekosystem wsparcia wnioskodawców i beneficjentów

· wymogi formalne dla prezentacji

2. EIC Accelerator ocena pełnego wniosku + pytania

3. EIC Accelerator ocena na panelu + pytania

Rejestracja LINK

Pełny link: https://teams.microsoft.com/registration/7xpEYw7al0O7fvnUcF6WOw,lBBSQu8-6k2UkYFFHoXDMw,zD6zJM6BvEyTyrfE7Nz76g,lppxbtbMXUe9uyxa6RkymQ,KNsFtFxGUEq6AAjzEifxYQ,_ATYMu5ys0WpVNYfNZl6dQ?mode=read&tenantId=63441aef-da0e-4397-bb7e-f9d4705e963b

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.