Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Prawne i administracyjne aspekty udziału w projektach programu Horyzont Europa

(Data i czas/Date & Time):
25/10/2021  11:00 - 12:30
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
RPK Region Wschodni

Znajomość przepisów regulujących udział w programie jest warunkiem prawidłowej realizacji projektu. Mając to na uwadze przygotowaliśmy szkolenie, w ramach którego przedstawimy najważniejsze zagadnienia prawne i administracyjne nowego programu ramowego UE w zakresie badań naukowych i innowacji. Poinformujemy także, jakie informacje powinny znaleźć się w umowie konsorcyjnej oraz ogólnej umowie o dofinansowanie. Do udziału w spotkaniu zapraszamy szczególnie osoby zainteresowane uzyskaniem grantu z programu Horyzont Europa, a także pracowników działów wspierających zespoły projektowe.

Wydarzenie zrealizowane będzie na platformie internetowej Webex, a więc uczestnicy szkolenia muszą posiadać urządzenie (komputer, tablet, telefon) ze stabilnym łączem internetowym. Aby zalogować się na szkolenie wystarczy przeglądarka internetowa. Nie ma potrzeby instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie RPK Lublin. Zgłoszenia przyjmujemy do 22 października br.

Zarejestrowani uczestnicy wydarzenia otrzymają e-mail ze wszystkimi niezbędnymi instrukcjami na dzień przed wydarzeniem, w tym link, który umożliwi udział w spotkaniu. Ponadto, na ok. kwadrans przed oficjalnym rozpoczęciem transmisji, pod linkiem który Państwo otrzymacie, będzie możliwe przetestowanie jakości połączenia.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

  • p. Sylwia Nowak, 81 744 50 61 w. 118; e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl,
  • p. Michał Marszałowicz, 81 744 50 61 w. 118; e-mail: m.marszalowicz@ipan.lublin.pl

Serdecznie zapraszamy
Zespół RPK Lublin

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.