Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Prawne i administracyjne aspekty udziału w projektach programu Horyzont 2020

(Data i czas/Date & Time):
15/12/2020  10:00 - 11:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
RPK Region Wschodni

Uczestnicy spotkania poznają najważniejsze zagadnienia prawne i administracyjne dot. uczestnictwa w projektach programu Horyzont 2020 wynikające z zasad uczestnictwa, przepisów ogólnej umowy o grant oraz umowy konsorcyjnej. Kwestie te są istotne dla prawidłowej realizacji grantu, dlatego do udziału w spotkaniu szczególnie mocno zapraszamy osoby realizujące projekty, ale również pracowników, którzy wspierają zespoły projektowe uczestniczące w programie H2020.

Wydarzenie będzie realizowane przy użyciu platformy Webex, do której obsługi uczestnicy muszą posiadać urządzenie (komputer, tablet, telefon) ze stabilnym łączem internetowym. Prosimy też upewnić się, czy mają Państwo na swoich urządzeniach zainstalowaną bezpłatną aplikację Webex Meetings (https://www.webex.com/downloads.html).

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej pod adresem: http://www.rpklublin.pl/1461,15-grudnia-2020-r. Udział w spotkaniu jest bezpłatny jednak przez wzgląd na aspekty techniczne, liczba miejsc jest ograniczona (maksymalnie 100 osób). Zgłoszenia przyjmujemy do 14 grudnia br.

Zarejestrowani uczestnicy wydarzenia otrzymają e-mail ze wszystkimi niezbędnymi instrukcjami, w tym odnośnik, który umożliwi udział w spotkaniu. Ponadto, na ok. kwadrans przed oficjalnym rozpoczęciem transmisji, pod linkiem który Państwo otrzymacie, będzie możliwe przetestowanie jakości połączenia.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

  • p. Sylwia Nowak, e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl
  • p. Michał Marszałowicz, e-mail: m.marszalowicz@ipan.lublin.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.