Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Poszukiwanie partnerów do konsorcjum projektowego

(Data i czas/Date & Time):
10/04/2024  10:00 - 11:30
(Miejsce/Location):
On-line

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Północna przy Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie serdecznie zaprasza na webinarium pt. „Poszukiwanie partnerów do konsorcjum projektowego”, które odbędzie się on-line 10 kwietnia 2024 r. (środa) w godzinach 10:00-11:30, na platformie ClickMeeting.

Webinarium skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych udziałem w projektach z programu Horyzont Europa, chcących poznać sposoby na znalezienie parterów do konsorcjów. Podczas spotkania przedstawione zostaną możliwości jakie dają w zakresie poszukiwania partnerów różne portale i platformy internetowe (m.in. Funding & tender opportunities portal, CORDIS). Prelegentki przybliżą Państwu pomocne instrumenty oraz udzielą wskazówek jak poszukiwać partnerów projektowych.

Wydarzenie organizowane jest w ramach ogólnopolskiej kampanii „Regiony na Horyzoncie”, której celem jest zaprezentowanie bogatej oferty wsparcia świadczonego w regionach przez Horyzontalne Punkty Kontaktowe, pokazanie sukcesów jednostek z danego regionu w Horyzoncie Europa oraz zachęcenie lokalnych środowisk do intensyfikacji zaangażowania w HE.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie.

https://webinar200.webinar.pg.edu.pl/poszukiwanie-partnerow-do-konsorcjum-projektowego/register

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.