Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Portal “Funding & Tenders” z perspektywy wnioskodawcy

(Data i czas/Date & Time):
05/04/2023  12:00 - 13:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
Inny, HPK Polska Wschodnia

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia zaprasza na bezpłatne szkolenie online pt.: „Portal Funding & Tenders z perspektywy wnioskodawcy”. Wydarzenie będzie miało charakter online i odbędzie się 5 kwietnia br. w godz. 12:00 – 13:00.

Portal „Funding & Tenders” jest podstawowym źródłem wiedzy o programach finansowanych przez UE oraz bazą usług umożliwiających uczestnictwo w nich. Znajomość portalu i umiejętność wykorzystania jego zasobów jest kluczowa dla osób, które chcą ubiegać się np. o finansowanie projektów z programu Horyzont Europa. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy dla Państwa szkolenie, w ramach którego powiemy m.in. jak znaleźć finansowanie w swoim profilu badawczym, na co zwracać uwagę czytając ogłoszenie konkursowe, jak szukać partnerów do projektów, jak wygląda składanie wniosków oraz jakie informacje można znaleźć o projektach trwających lub zakończonych?

Rejestracja na spotkanie

Do udziału w spotkaniu zapraszamy zarówno przedstawicieli uczelni wyższych i instytutów badawczych, jak i przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w programie Horyzont Europa.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

  • p. Sylwia Nowak, e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl
  • p. Michał Marszałowicz, e-mail: m.marszalowicz@ipan.lublin.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.