Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Polski przemysł dla energetyki jądrowej – szkolenia dla polskiego przemysłu pod kątem wykonania prac dla energetyki jądrowej

(Data i czas/Date & Time):
04/12/2023 - 08/12/2023
(Miejsce/Location):
On-line

Zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniu pt. „Polski przemysł dla energetyki jądrowej – szkolenia dla polskiego przemysłu pod kątem wykonania prac dla energetyki jądrowej”. 

Jest to trzecia edycja tak kompleksowego i profesjonalnego projektu szkoleń dedykowanego wyłącznie polskim przedsiębiorstwom. Projekt realizowany jest na zlecenie Ministerstwa Klimatu i Środowiska. 

Organizatorami są: Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska przy współpracy z Siecią Badawczą Łukasiewicz – Górnośląski Instytut Technologiczny oraz Politechniką Warszawską- wydziałem Inżynierii Lądowej.

Udział w szkoleniach jest BEZPŁATNY.

Program szkoleń zostanie zrealizowany w Warszawie oraz w formule pakietów e-learningowych i będzie składał się z dwóch tożsamych sesji: I sesja 04- 08.12.2023 oraz II sesja 11-15.12.2023 (powtórzenie pierwszej- ten sam zakres tematyczny).

Przeznaczony jest dla 3 grup przedsiębiorstw:

– budowlanych,

– elektrycznych,

– mechanicznych

Celem szkoleń jest wyposażenie przedstawicieli powyższych grup docelowych w niezbędną wiedzę na temat wykorzystywanych technologii, zasad bezpieczeństwa i jakości wykonywanych prac związanych ze światową energetyką jądrową – niezależnie od technologii, która została wybrana w pierwszym etapie programu polskiej energetyki jądrowej (PPEJ). Jest to zatem wiedza, która ma sprzyjać rozwojowi eksportu usług polskich firm oraz przygotowaniu ich do wypełnienia roli w łańcuchu dostaw przy polskim projekcie.

Zapraszamy do rejestracji przedstawicieli Państwa firm poprzez formularz na stronie: Formularz zgłoszeń – Polski przemysł dla energetyki jądrowej (szkolenia-nuclear.pl)

 Szczegółowe plany szkoleń dostępne są na stronie: Plan szkoleń – Polski przemysł dla energetyki jądrowej (szkolenia-nuclear.pl)

Formularz należy wypełnić do dnia: 17.11.2023 do godziny 14:00

Prosimy o wnikliwe zapoznanie się z warunkami udziału na stronie: Warunki udziału – Polski przemysł dla energetyki jądrowej (szkolenia-nuclear.pl)

Kluczowe zasady rejestracji przedstawiamy poniżej:

 • Udział w szkoleniu jest bezpłatny
 • Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z potwierdzeniem
 • Liczba miejsc jest ograniczona w każdej grupie. Obowiązuje selekcja osób zainteresowanych wg zasad określonych w warunkach udziału.
 • Istnieje możliwość zgłoszenia kilku osób na różne terminy i różne grupy docelowe. W tym celu należy wypełnić formularz zgłoszenia osobno dla każdego przedstawiciela firmy.
 • W przypadku braku miejsc dla kilku osób z firmy, zgłaszający ma prawo i możliwość przekazania Organizatorom osoby pierwszego wyboru.
 • W przypadku osób, które brały udział w szkoleniu (edycja 2022 lub czerwiec 2023), nie ma możliwości powtórnego uczestnictwa.
 • Szkolenie składa się z dwóch tożsamych Sesja II jest powtórzeniem sesji I.
 • Językiem wykładowym w przeważającej części jest angielski. Zostanie zapewniona asysta językowa opiekuna grupy.
 • Istnieje możliwość konsultacji z ekspertami po ich wykładach, w przeznaczonym do tego czasie.
 • Nie ma możliwości udziału w wybranych dniach czy częściach szkolenia.
 • Udział w szkoleniach będzie zakończony testem i wydaniem stosownego certyfikatu.
 • Informacje o miejscu i rezerwacji noclegu otrzymają uczestnicy, którzy zostaną zakwalifikowani do udziału w szkoleniu.
 • Więcej informacji na temat warunków udziału znajdą Państwo na stronie Warunki udziału – Polski przemysł dla energetyki jądrowej (szkolenia-nuclear.pl)

W razie pytań prosimy o kontakt z :

 Katarzyna Andrzejewska
Główny Specjalista ds. Projektów

Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska
Polish Chamber of Power Industry and Environmental Protection

tel. +48 22 102 22 10,  kom. +48 570 430 227
k.andrzejewska@igeos.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.