Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Pitch Perfect and Boost the European Bioeconomy 2022


26 września 2022, 7 europejskich sieci badawczo-rozwojowych z obszaru biogospodarki zaprasza na intensywną 1-dniową sesję spotkań i prezentacji.

Pilots4U, Tech4Biowaste, BioeconomyVentures, The ProteInn Club, Waste2Func, BIOMAC oraz Bio Base Connect to organizatorzy wyjątkowego wydarzenia, na którym będzie można spotkać całą gamę podmiotów zaangażowanych w rozwój europejskiego sektora biogospodarki: MŚP, start-upy, scale-upy, duże przedsiębiorstwa, inwestorów, organizacje badawcze i wiele innych.

Zarejestrowani uczestnicy mogą zaprezentować swoje projekty podczas jednej z 6 sesji, na których łącznie wystąpi 66 prezenterów. Organizatorzy zapraszają do składania propozycji swoich prezentacji już teraz. Organizowane będą również 20-minutowe spotkania partnerskie (1-on-1). Więcej informacji o warunkach uczestnictwa i rejestracji znajduje się tutaj.

Wydarzenie otworzy wystąpienie założyciela funduszu inwestycyjnego ECBF (European Circular Bioeconomy Fund), Peter Nieuwenhuizen. Cały program jest dostępny tutaj. Wydarzenie odbywa się w formule tradycyjnej w Brukseli (Sheraton Brussels Airport Hotel).

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.