Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Pierwszy dzień informacyjny Infrastruktur Badawczych

(Data i czas/Date & Time):
29/11/2023  10:00 - 11:30
(Miejsce/Location):
Spotkanie OnLnie
(Organizator/Organizer):
KPK/NCBR

Szanowni Państwo,

W ramach dni informacyjnych na temat Infrastruktury Badawczej w Horyzoncie Europa mamy przyjemność zaprosić Państwa w dniu 29.11.2023 o godzinie 10, na webinarium dotyczące skorzystania z instrumentu Transnational i Virtual Access oraz dostępu do infrastruktury Joint Research Centre Komisji Europejskiej.

W pierwszej części spotkania opowiemy Państwu o konkursach Transnational i Virtual Access oraz  przedstawimy zasady aplikowania.

Naszym gościem będzie pani dr Izabela Rottmann z Instytutu Max Planck dla Radioastronomii, która opowie o doświadczeniach z mechanizmem Transnational Access w projekcie RadioNet.

Następnie opowiemy Państwu o możliwości skorzystania z infrastruktury badawczej dzięki wyjazdom do Wspólnego Centrum Badawczego KE (JRC).

Jednocześnie zapraszamy na drugie spotkanie, poświęcone planowanym konkursom w obszarze Infrastruktur Badawczych w Horyzoncie Europa, które odbędzie się 30.11.2023

Agenda spotkania:

10.00 – 10.10Otwarcie spotkania
10.10 – 10.30Dostęp do Infrastruktur Badawczych w ramach konkursów TA i VA,  Marzena Łazarczyk/ Adam Głuszuk, KPK/NCBR
10.30-11.00Projekt RadioNet – doświadczenie z TA, Dr Izabela Rottmann, Instytut Max Planck dla Radioastronomii
11.00 – 11.20Bezpłatny dostęp do Infrastruktury Badawczej Wspólnego Centrum Badawczego (JRC), Marzena Łazarczyk/ Adam Głuszuk, KPK/NCBR
11.20 – 11.30Sesja pytań i odpowiedzi

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.