Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Otwarta nauka w Horyzoncie Europa

(Data i czas/Date & Time):
31/05/2023  12:00 - 13:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
HPK Polska Wschodnia

Komisja Europejska w konkursach Programu Horyzont Europa poza podstawowymi kryteriami dotyczącymi doskonałości projektu, jego znaczenia oraz sposobu wdrażania wyników, ocenia również inne aspekty, takie jak choćby jakość i adekwatność zaproponowanych zasad otwartego dostępu do publikacji naukowych oraz zarządzania danymi badawczymi. W celu przybliżenia zasad związanych z polityką tzw. „Open Science” (Otwartej Nauki), Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia zaprasza na szkolenie online pt.: „Otwarta nauka w Horyzoncie Europa”.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy przede wszystkim przedstawicieli instytucji naukowo-badawczych, którzy są zainteresowani składaniem wniosków do programu Horyzont Europa.

Termin: 31 maja br. (środa), godz. 12:00-13:00
Rejestracja na spotkanie

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i zatwierdzeniu go przez organizatorów otrzymają Państwo e-mail potwierdzający zgłoszenie wraz z linkiem umożliwiającym udział w spotkaniu. Prosimy o zachowanie tych informacji, ich akceptację i ewentualnie umieszczenie w kalendarzu. Ponadto, na ok. kwadrans przed oficjalnym rozpoczęciem transmisji, pod linkiem, o którym mowa wyżej będzie możliwe przetestowanie jakości połączenia.

Wydarzenie zrealizowane będzie na platformie internetowej Webex – nie ma konieczności instalowania jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.