Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Horizon4Poland 2023 – Partnership is the new leadership

(Data i czas/Date & Time):
21/11/2023 10:00 - 22/11/2023 14:45
(Miejsce/Location):
Norblin Factory

W ramach współpracy jednostek tworzących polski ekosystem wsparcia, niosący zainteresowanym podmiotom pomoc w uczestnictwie w programie Horyzont Europa, pragniemy serdecznie zaprosić na szczególne wydarzenie matchmakingowe Horizon4Poland 2023, które odbędzie się w dniach 21-22 listopada 2023 r. w Fabryce Norblina w Warszawie.

Zaproszenie skierowane jest do tych z Państwa, którzy planują, bądź sięgają już po europejskie środki na badania i rozwój, bezpośrednio do Unii Europejskiej w ramach programu Horyzont Europa.

Formuła wydarzenia przybliża uczestnikom zagadnienia związane z partnerstwami w ramach programu Horyzont Europa.

Organizatorami wydarzenia są Branżowe Punkty Kontaktowe działające w ramach Sieci Badawczej Łukasiewicz, aktywnie współpracujące w ramach partnerstw europejskich,

Patronat Honorowy nad Horizon4Poland’23 objęła Komisja Europejska – Przedstawicielstwo w Polsce.

Patronem Strategicznym H4P jest Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Partnerami merytorycznymi wydarzenia jest 12 partnerstw europejskich:

Ich działalność jest skupiona wokół najważniejszych obszarów dla rozwoju Europy, m.in. zrównoważonego rozwoju, cyfryzacji, przemysłu, klimatu, energii, mobilności, budownictwa, baterii litowo-jonowych, fotoniki, żywności i zdrowia.

Horizon4Poland’23 stwarza przestrzeń łączącą przedsiębiorców i instytucje wiodące w obszarze innowacji w Polsce z partnerstwami europejskimi i partnerami zagranicznymi, a tym samym zwiększa aktywności w konkursach programu Horyzont Europa.

Wydarzenie będzie realizowane tylko i wyłącznie w formule stacjonarnej.
Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły i rejestracja na https://bpkhoryzont.pl/h4p23/

Zapraszamy również na nasze stoisko, przy którym eksperci Krajowego Punktu Kontaktowego PB UE udzielać będą konsultacji i służyć swoim ponad 20-letnim doświadczeniem we wspieraniu podmiotów w programach ramowych UE.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.