Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Ostatni krok do Horyzontu – podpisywanie umowy grantowej, komunikacja i obieg dokumentów w projekcie

(Data i czas/Date & Time):
05/04/2024  10:00 - 12:00
(Miejsce/Location):
On-line

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Północna przy Politechnice Gdańskiej serdecznie zaprasza na webinarium pt. „Ostatni krok do Horyzontu – podpisywanie umowy grantowej, komunikacja i obieg dokumentów w projekcie”, które odbędzie się on-line 5 kwietnia 2024 r. (piątek) w godzinach 10:00-12:00, na platformie ClickMeeting.

Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo jak postępować, gdy KE pozytywnie oceni wniosek w Horyzoncie Europa i zaprosi koordynatora oraz partnerów konsorcjum do podpisania umowy grantowej. Przedstawimy proces podpisywania umowy grantowej i obiegu dokumentów na Portalu Funding & tender opportunities, oraz wskazówki dotyczące skutecznej komunikacji w projekcie. Ponadto wyjaśnimy, na czym polega zarządzanie rolami na etapie przygotowywania wniosku i realizacji projektu HE.

Wydarzenie organizowane jest w ramach ogólnopolskiej kampanii „Regiony na Horyzoncie”, której celem jest zaprezentowanie bogatej oferty wsparcia świadczonego w regionach przez Horyzontalne Punkty Kontaktowe, pokazanie sukcesów jednostek z danego regionu w Horyzoncie Europa oraz zachęcenie lokalnych środowisk do intensyfikacji zaangażowania w HE.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie.

https://webinar200.webinar.pg.edu.pl/ostatni-krok-do-horyzontu-podpisywanie-umowy-grantowej-komunikacja-i-obieg-dokumentow-w-projekcie/register

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.