Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Oferta dla startupów w EIT – spotkanie informacyjne

(Data i czas/Date & Time):
09/02/2023  10:00 - 13:00
(Miejsce/Location):
Spotkanie OnLine Oferta dla startupów w EIT - spotkanie informacyjne
Sala:
Clickmeeting
(Organizator/Organizer):
KPK, NCBR

9 lutego 2023 zapraszamy na spotkanie informacyjne pod tytułem EIT dla startupów. W czasie spotkania opowiemy o ofercie EIT KICs dla młodych innowacyjnych firm. Zaproszeni goście przedstawią szczegółowo możliwości dla startupów, odpowiedzą też na wszystkie pytania.

Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT) za pośrednictwem ośmiu wspólnot wiedzy i innowacji KIC aktywnie wspiera europejskie startupy i innowatorów poprzez szeroką ofertę programów akceleracyjnych i mentoringowych oraz zapewnia wsparcie w procesie inwestycyjnym. W czasie spotkania informacyjnego przedstawiciele kilku EIT KICs opowiedzą co można zyskać, uczestnicząc w programach prowadzonych przez EIT, przedstawią założenia oraz terminy naborów w poszczególnych konkursach, a także podpowiedzą na jakie aspekty oceniający zwracają szczególną uwagę w procesach rekrutacji.

Europejski Instytut Innowacji i Technologii EIT to sieć ogólnoeuropejskich partnerstw innowatorów, instytucji naukowych, przedsiębiorców oraz firm działających w celu poszukiwania rozwiązań dla globalnych problemów. EIT działa poprzez Wspólnoty Wiedzy i Innowacji (KIC), które pracują w ośmiu obszarach tematycznych, skupionych wokół najważniejszych globalnych wyzwań. Aktualnie w Europie funkcjonuje osiem takich wspólnot: EIT Climate-KIC, EIT Digital, EIT InnoEnergy, EIT Health, EIT RawMaterials, EIT Food, EIT Manufacturing i EIT Urban Mobility. Poszczególne wspólnoty realizują działanie w trzech filarach: edukacji, innowacji i przedsiębiorczości.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele większości EIT KICs działających w Polsce:

  • EIT Health
  • EIT Food
  • EIT Urban Mobility
  • EIT InnoEnergy
  • EIT Digital
  • EIT Manufacturing
  • EIT RawMaterials

AGENDA SPOTKANIA

Zapraszamy do udziału.

 

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.