Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Odkrywanie regionalnych dolin innowacji

(Data i czas/Date & Time):
10/05/2023  09:30 - 11:15
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
Biuro NCBR w Brukseli/BSP

#EUinmyregion

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu pt.: „Odkrywanie regionalnych dolin innowacji”, zorganizowane przez brukselskie biura Cypru, Grecji, Polski, Słowenii, Węgier i Litwy, wspierające współpracę B+R+I.  Ze strony Polski organizatorem jest Biuro NCBR w Brukseli. Spotkanie  odbędzie się w środę 10 maja 2023, godz. 9:30 za pośrednictwem platformy Zoom.

Rejestracja jest dostępna TUTAJ

Regionalne doliny innowacji (RDI)  są jednym z kluczowych elementów nowej Europejskiej Agendy Innowacji w obszarze zaawansowanych technologii. Komisja Europejska stawia sobie za cel wybranie 100 innowacyjnych regionów w całej Europie zainteresowanych wzmocnieniem inwestycji w badania naukowe i innowacje na poziomie regionalnym, a także zainteresowanych realizacją projektów o zasięgu ponadregionalnym.

Celem spotkania z naszymi z gośćmi z Komisji Europejskiej jest dostarczenie informacji na temat inicjatywy  i zachęcenie do zaangażowania i aplikowania w konkursie.

Będzie również możliwość zadawania pytań prelegentom.

Wydarzenie w języku angielskim. Agenda dostępna: https://www.gov.pl/web/ncbr-en

 Termin rejestracji 8 maja 2023 r.

Serdecznie zapraszamy!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.