Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

„Nowy EU Funding & Tenders Portal – jak się w nim poruszać po zmianach”

(Data i czas/Date & Time):
14/06/2024  11:00 - 12:30
(Miejsce/Location):
On-line
Sala:
on-line

HPK Polska Północna- Olsztyn zaprasza na szkolenie online:

„Nowy EU Funding & Tenders Portal – jak się w nim poruszać po zmianach”

Szkolenie odbędzie się  w piątek  14.06.2024 r. w godz. 11.00-12.30 na platformie Microsoft Teams– udział jest bezpłatny.

➡️ Webinarium skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych udziałem w projektach z programu Horyzont Europa

➡️ Podczas webinarium przedstawimy ogólne informacje o programie Horyzont Europa i jego strukturze oraz przybliżymy Państwu portal Komisji Europejskiej EU Funding & Tender a także zmiany które wprowadzono w nim w ostatnim czasie.  Pokażemy m.in. jak wyszukiwać konkursów i partnerów do współpracy a także jak przystąpić do programu w roli eksperta oceniającego wnioski projektowe.

Prosimy o zarejestrowanie się poprzez link: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=eteLJbt720SFXQgzq4E8G7bGD9qG-HRHtVNlFDuYcQNUM1lDM0dOUElKUVRDQ0MzTENEWllUMUdNMC4u

lub w razie problemów z rejestracją o przesłanie danych kontaktowych (imię i nazwisko, Instytucja, adres e-mail i telefon) bezpośrednio na adres hpk@uwm.edu.pl

Do osób zarejestrowanych zostanie wysłana wiadomość mailowa z aktywnym linkiem do spotkania. Link zostanie wysłany dzień przed webinarium.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.