Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Mobility & Transport Days – wydarzenie informacyjno-matchmakingowe

(Data i czas/Date & Time):
27/05/2021 10:00 - 28/05/2021 10:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
Biuro NCBR w Brukseli/BSP

Biuro NCBR w Brukseli / BSP we współpracy z krajami Grupy Wyszehradzkiej, Litwą oraz Europe Enterprise Network zapraszają do udziału w wydarzeniu informacyjno-matchmakingowym pn. „Mobility & Transport Days”, które odbędzie się w dniach 27-28 maja 2021 r. Spotkanie odbędzie się na platformie b2match, rozpoczęcie o godz. 10:00.

Pierwszego dnia przewidziany jest przegląd instrumentów unijnej polityki B+R+I i możliwości dofinansowania projektów w obszarze transportu i mobilności, ze szczególnym uwzględnieniem programu Horyzont Europa oraz panel ekspercki. Drugiego dnia odbędzie się prezentacja projektów potencjalnych wnioskodawców w ramach konkursów klastra 5 Klimat, energia, mobilność programu Horyzont Europa (sesja pitchingowa). Ponadto zaplanowana jest seria spotkań 1:1 między uczestnikami (matchmaking/brokerage), celem nawiązania współpracy i zbudowania konsorcjów. Dostęp do spotkań brokerskich możliwy będzie w dniach 28 maja – 1 czerwca.

Spotkanie w całości odbędzie się w języku angielskim.

Link do strony wydarzenia: https://mobility-transport-days.b2match.io/

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem transportu i mobilności do wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.