Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Misja: Neutralne klimatycznie i inteligentne miasta – dodatkowy webinar 21/01/2022

(Data i czas/Date & Time):
21/01/2022  14:00 - 15:00
(Miejsce/Location):
On-line
Sala:
on-line
(Organizator/Organizer):
Komisja Europejska

W związku z dużym zainteresowaniem ze strony miast uczestnictwem w Misji: Neutralne klimatycznie i inteligentne miasta, Komisja Europejska postanowiła zorganizować dodatkowy webinar na ten temat, w dniu 21/01/2022, w godz. 14:00-15:00.

W ostatnim czasie Komisja Europejska zorganizowała serię trzech seminariów internetowych, na ten temat (Horizon Europe Cities Mission Call for Express of Interest – Webinar (Część I)YouTube Horizon Europe Cities Mission – wezwanie do wyrażenia zainteresowania – Webinar (Część II)YouTube, Horizon Europe Misja Cities zaproszenie do wyrażenia zainteresowania – seminarium internetowe (część III) – YouTube) oraz zbiór często zadawanych pytań (eu_missions_cities_faq_final_25_11_2021.pdf (europa.eu))

Aby zapewnić wszystkim zainteresowanym miastom możliwość zadania pozostałych pytań, tych na które jeszcze nie otrzymały odpowiedzi – KE postanowiła zorganizować dodatkowe seminarium internetowe w piątek 21 stycznia w godzinach 14:00-15:00, na którym kierownik misji Matthew Baldwin i koledzy z zespołu ds. misji będą odpowiadać na Państwa pytania. Na tym webinarium NIE będą przedstawiane żadne nowe informacje dotyczące kwestionariusza.

Link do webinarium

Podobnie jak w przypadku poprzednich webinariów, sesja zostanie nagrana i opublikowana online.

Prosimy śledzić stronę Komisji Europejskiej o misjach: https://ec.europa.eu/info/research-and-innovation/funding/funding-opportunities/funding-programmes-and-open-calls/horizon-europe/missions-horizon-europe/cancer_en.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.