Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Miliony za pomysły! Zdobądź grant ERC

(Data i czas/Date & Time):
16/02/2021  10:00 - 12:30
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
RPK Region Północno-Zachodni

RCIiTT ZUT w Szczecinie zaprasza naukowców na szkolenie on-line poświęcone grantom Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC). Jeśli masz pomysł na projekt badawczy o pionierskim charakterze, który będzie interdyscyplinarny, o wysokim stopniu ryzyka naukowego i może prowadzić do ważnych odkryć i przełomowych wyników, zapraszamy na szkolenie z pisania wniosków o granty ERC.

 

Granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (granty ERC) to między innymi: prestiż naukowy, wysoki poziom kształcenia doktorantów, umiędzynarodowienie kadry oraz wysokie korzyści finansowe. Umożliwiają one naukowcom na każdym etapie ich kariery realizację twórczych i nowatorskich pomysłów badawczych we wszystkich dziedzinach wiedzy.

Uczestnicy szkolenia zapoznają się z rodzajami projektów dostępnych dla naukowców na różnych etapach kariery oraz z wymogami formalnymi i kryteriami oceny wniosków. Omówiona zostanie także kwestia przygotowania dokumentów, aby pokazać przyszłym wnioskodawcom na co zwracać uwagę i jak napisać dobrą aplikację.

Spotkanie poprowadzi p. Magdalena Chomicka z Krajowego Punktu Kontaktowego PR Horyzont Europa (KPK) w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju.

Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Edukacji i Nauki udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy do rejestracji!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.