Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Międzynarodowe spotkanie brokerskie dla obszaru Przemysł w klastrze 4

(Data i czas/Date & Time):
28/10/2021  09:00 - 17:00
(Miejsce/Location):
On-line

Scientific and Technological Research Council of Turkey (TÜBİTAK) we współpracy z Uniwersytetem Sabanci i ARGEMIP w ramach projektu współfinansowanego miedzy innymi przez UE,  organizuje międzynarodowe spotkanie brokerskie dla obszaru Industry w klastrze 4 Programu Ramowego Horyzont Europa. Wydarzenie odbędzie się w trybie online 28 października 2021 r.

 

Będzie to znakomita okazja do nawiązania kontaktu z tureckimi i europejskimi jednostkami naukowymi i przemysłowymi w celu omówienia pomysłów na projekty dla nowo otwartych konkursów dedykowanych tematyce przemysłowej,  ale także doskonała możliwość rozszerzenia sieci kontaktów do przyszłej współpracy.

Zachęcamy do aktywnego udziału poprzez zgłoszenie swoich pomysłów na projekty i skorzystania z omówienia ich podczas indywidualnych spotkań online!

Rejestracja

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie wydarzenia i pod adresem ncpdis@tubitak.gov.tr

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących rejestracji lub innych kwestii organizacyjnych, prosimy o kontakt pod adresami k.gungor@idi.ie; s.dogrusoz@idi.ie

Impreza będzie prowadzona za pomocą oprogramowania Zoom. Oprócz transmisji Zoom, wydarzenie można również oglądać na kanale YouTube.

Prezentacje będą dostępne na TH2020 Helpdesk.

WAŻNA UWAGA: To wydarzenie jest całkowicie bezpłatne i wszystko, co należy zrobić, to zarejestrować się i utworzyć własny profil, aby pomóc innym zobaczyć ten profil i umożliwić nawiązanie kontaktu.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.