Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konferencja w Namur nt. technologii przemysłowych INDTECH 2024

(Data i czas/Date & Time):
03/06/2024 09:00 - 05/06/2024 17:00
(Miejsce/Location):
On-line

„Science and innovation to empower EU industrial resilience and economic security” – pod takim hasłem w Namur w Belgii, w dniach 3-5 czerwca 2024 r. odbędzie flagowe wydarzenie Unii Europejskiej INDTECH 2024, którego celem będzie omówienie aktualnych wyzwań technologicznych, a także przyszłych trendów w dziedzinie technologii przemysłowych.

Już dziś zapraszamy na to wyjątkowe spotkanie przedstawicieli jednostek naukowych, organizacji badawczych, przemysłu, MŚP, twórców polityki i wszystkich zainteresowanych tematyką przemysłową.

Wydarzenie odpowie na kluczowe pytania:

  • W jaki sposób można lepiej wykorzystać badania naukowe, aby wywrzeć większy wpływ na konkurencyjność europejskiego przemysłu?
  • W jaki sposób można lepiej zintegrować wymiar badawczo-rozwojowy z ambitnymi europejskimi inicjatywami przemysłowymi, aby zapewnić przyszłość naszego przemysłu w Europie ?

Miejscem, gdzie odbędzie ceremonia otwarcia i zamknięcia, a także sesje plenarne i tematyczne będzie XIX-wieczny budynek Teatru Królewskiego w Namur.

Indtech24 to coś więcej niż sesje i rozmowy, to tętniąca życiem przestrzeń wystawiennicza, zapewniająca platformę do odkrywania możliwości oferowanych przez uczestniczące w wystawie organizacje, w której zacierają się granice między dyscyplinami obejmującymi sztukę, naukę i technologię. Nie zabraknie również stoiska projektu NCP4Industry,

Równoległe sesje tematyczne, przestrzeń wystawiennicza i wydarzenia B2B wypełnią budynek dawnej giełdy handlowej w Namur, a obecnie centrum kongresowego, które zachowało swój neorenesansowy styl, łącząc w sobie kilka funkcjonalności i nowoczesną infrastrukturę.

W tym właśnie obiekcie 4 czerwca w godzinach 10:15 -11:30, jedną z sesji pt: “How could we turn European SME into strong innovators?” poprowadzi ekspertka z DKPK w NCBR Aleksandra Ihnatowicz.

Miejscem wydarzenia będzie również dawny pawilon belgijski zaprojektowany przez architekta Patricka Genarda z Namur na Expo w Mediolanie w 2015 r. – jest to budynek, który otrzymał specjalne wyróżnienie za architekturę, zrównoważony rozwój i efektywność energetyczną.

Ważnym elementem wydarzenia będą spotkania partnerskie; to szybki i łatwy sposób na poznanie potencjalnych partnerów do współpracy w ramach przyszłych projektów.

Dla wszystkich MŚP została stworzona znakomita okazja do przedstawienia nowych koncepcji i zastosowań, pomysłów i specjalistycznej wiedzy przed wiodącymi organizacjami badawczymi
i  innowatorami z całej branży. Każdemu wybranemu MŚP zostanie zaoferowany 5-minutowy slot na prezentację działań i pomysłów na projekty podczas sesji pitchingowych.

Jak informują organizatorzy, na wydarzeniu nie zabraknie belgijskich specjałów i słynnych na całym świecie piw walońskich.

Warto tam być, poznać trendy i potencjalnych partnerów projektowych!

Więcej informacji i rejestracja: https://indtech2024.eu/registration/

Zapraszamy w imieniu Organizatorów i KPK.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.