Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konferencja Security Mission Information & Innovation Group (SMI2G)

(Data i czas/Date & Time):
10/05/2023 - 11/05/2023
(Miejsce/Location):
On-line

Szanowni Państwo,

w dniach 10-11 maja 2023 r. w Paryżu zostanie zorganizowana kolejna edycja konferencji SMI2G – Security Mission Information & Innovation Group.

To szczególne wydarzenie zgromadzi przedstawicieli świata nauki i przemysłu, badaczy i innowatorów, poszukujących partnerów do przyszłych konsorcjów projektowych. Podczas konferencji będzie możliwość zaprezentowania przełomowych pomysłów i nowatorskich technologii, odpowiadających tematyce konkursowej Programu Pracy 2023 w klastrze 3 – Bezpieczeństwo Cywilne na rzecz Społeczeństwa.

Wydarzenie jest organizowane przez kluczowe organizacje z obszaru bezpieczeństwa, takie jak m. in. EARTO Working Group Security and Defence Research, SEREN5, EOS, IMG-S, ECSO, CMINE, ENLETS.

Konferencja SMI2G gromadzi doświadczonych w dziedzinie bezpieczeństwa ekspertów, daje możliwości budowania kontaktów międzynarodowych, dzielenia się wiedzą pomiędzy uczestnikami oraz zaprezentowania swoich pomysłów na przyszłe projekty.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz rejestracja dostępne są na dedykowanej stronie.

W imieniu Organizatorów serdecznie zachęcamy Państwa do aktywnego udziału w konferencji SMI2G!

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.