Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konferencja poświęcona tematyce 2 Misji w Programie Horyzont Europa

(Data i czas/Date & Time):
25/11/2021  09:30 - 12:15
(Miejsce/Location):
On-line
Sala:
on-line
(Organizator/Organizer):
Komisja Europejska

W dniu 25 listopada w godzinach 9:30-12:15 odbędzie się konferencja dedykowana Misjom w Programie Horyzont Europa.  Organizatorem wydarzenia są  Komitet Regionów wraz z Komisją Europejską.

Celem konferencji jest rozpoczęcie realizacji Misji oraz bardziej szczegółowe omówienie dwóch z nich: Misji dotyczącej Adaptacji do zmian klimatu obejmującej społeczną transformację i Misji dotyczącej Neutralnych klimatycznie i inteligentnych  miast. W debacie przewidziano udział zarówno członków Komitetu Regionów, jak  i przedstawicieli miast.

Wszystkie informacje o wydarzeniu można znaleźć tutaj: https://cor.europa.eu/en/events/Pages/conference-on-european-missions.aspx

Podczas konferencji zapewnione będzie tłumaczenie ustne na język angielski, francuski, niemiecki i polski.

Konferencje będzie można także śledzić w  Internecie, bez konieczności rejestrowania się: https://frontend.cor.smv.cloud/en/sessions/reference/the-horizon-missions-of-the-european-commission

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.