Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konferencja: Dotacje na innowacje dla Twojej firmy. Krajowe i międzynarodowe źródła wsparcia

(Data i czas/Date & Time):
11/10/2023  09:30 - 14:30
(Miejsce/Location):
Poznański Park Naukowo-Technologiczny, Zespół Inkubatorów Wysokich Technologii
Sala:
Budynek H, sala 154
(Organizator/Organizer):
HPK Polska Zachodnia, EEN, Ayming Polska Sp. z o.o.

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. „Dotacje na innowacje dla Twojej firmy. Krajowe
i międzynarodowe źródła wsparcia”, która odbędzie się 11 października 2023 r. w godz. 9.30 – 14.30 na terenie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

 

 

Podczas konferencji zaproszeni prelegenci opowiedzą m.in. o ofercie dotacyjnej dla przedsiębiorców, zarówno w kontekście regionalnym – przedstawiona zostanie oferta Urzędu Marszałkowskiego (plany na 2024 rok), oraz ogólnokrajowym – możliwość wsparcia dla firm w ramach FENG tj. Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki. Omówione zostaną również konkursy dostępne w ramach programów Horyzont Europa oraz LIFE (Life dla biznesu). Podmioty zainteresowane współpracą międzynarodową będą mogły wysłuchać możliwości jakie w tym zakresie oferuje ośrodek EEN. Dodatkowo uczestnicy dowiedzą się o tym jakie najczęstsze błędy firmy popełniają przy rozliczeniu projektów krajowych, jakie są aktualnie dostępne ulgi podatkowe na finansowanie innowacji oraz czym jest ESG i jakie są wymogi raportowania. Po wydarzeniu będzie możliwość odbycia krótkich konsultacji. Udział w konferencji jest również doskonałą okazją do networkingu, który będzie możliwy podczas lunchu.

Zapraszamy mikro, małe, średnie oraz duże firmy. Zachęcamy do udziału wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem środków na innowacyjne projekty, poszukiwaniem partnerów do projektów, jak i tematyką ulg podatkowych czy wsparcia w rozliczaniu projektów!

Liczba miejsc jest ograniczona. Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udziela p. Michał Wujewski, Starszy Konsultant ds. Rozwoju Biznesu, M: +48 694 479 255, T: +48 61 827 97 67, E: mw@ppnt.poznan.pl

 

Formularz do zapisu na wydarzenie: https://rejestracje.ppnt.poznan.pl/formularz/408-dotacje-na-innowacje-dla-twojej-firmy-krajowe-i-miedzynarodowe-zrodla-wsparcia-11-10-2023-r/dtsDS-NrAge-kQW6J-eerSw-frPuB?page=1

Program: 11.10.2023 – program_final

 Dzięki dofinansowaniu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.