Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Kluczowe kwestie dotyczące poszukiwania partnerów i udziału w konsorcjach projektowych Programu Horyzont Europa

(Data i czas/Date & Time):
15/03/2023  12:00 - 13:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
Inny, HPK Polska Wschodnia

Co należy wziąć pod uwagę podczas tworzenia takiego zespołu, a jakie kwestie rozważyć na dalszym etapie realizacji projektu? Te zagadnienia a także inne zasady planowania i organizacji współpracy międzynarodowej poruszone będą podczas szkolenia online pt.: “Kluczowe kwestie dotyczące poszukiwania partnerów i udziału w konsorcjach projektowych Programu Horyzont Europa”. Do udziału w spotkaniu zapraszamy zarówno przedstawicieli uczelni wyższych i instytutów badawczych, jak i pracowników działów badawczo-rozwojowych firm tworzących i wdrażających nowe technologie, przedsiębiorców a także przedstawicieli innych instytucji zainteresowanych udziałem w programie Horyzont Europa.

Rejestracja na spotkanie

Wydarzenie zrealizowane będzie na platformie internetowej Webex – nie ma konieczności instalowania jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i zatwierdzeniu go przez organizatorów, otrzymacie Państwo e-mail potwierdzający zgłoszenie wraz z linkiem umożliwiającym udział w spotkaniu. Ponadto, na ok. kwadrans przed oficjalnym rozpoczęciem transmisji, pod linkiem, o którym mowa powyżej będzie możliwe przetestowanie jakości połączenia.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

  • Sylwia Nowak, e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl
  • p. Michał Marszałowicz, e-mail: m.marszalowicz@ipan.lublin.pl

Serdecznie zapraszamy,
Zespół HPK Polska Wschodnia

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.