Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Jak zostać ekspertem oceniającym wnioski w programie ramowym Horyzont Europa?

(Data i czas/Date & Time):
28/06/2021  12:00 - 14:00
(Miejsce/Location):
On-line
Współorganizator:
KPK, NCBR

Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym przy Narodowym Centrum Badań i Rozwoju organizują webinarium dla sympatyków nowoczesnych technologii nt.: ” Jak zostać ekspertem oceniającym wnioski w programie ramowym Horyzont Europa?”. Webinarium odbędzie się 28 czerwca br. w godzinach 12:00-14:00.

Komisja Europejska powołuje niezależnych, zewnętrznych ekspertów, których zadanie polega między innymi na ocenie wniosków składanych do programu ramowego Horyzont Europa. Z ekspertami zawierana jest umowa, która określa ich prawa, obowiązki oraz warunki i zasady ich działania. Aby zostać dodanym do bazy danych ekspertów Komisji Europejskiej, należy się zarejestrować na portalu Funding & Tender Opportunities. Jak zostać ekspertem oceniającym wnioski i jak się zarejestrować na portalu dowiecie się Państwo podczas webinarium.

Zainteresowane uczestnictwem osoby uprzejmie prosimy o wypełnienie załączonego Formularza zgłoszeniowego

Formularz-28-06-21

i  przesłanie na  adres:
webinarium28-06-21@iztech.pl  w terminie do 24 czerwca 2021 r.

Program:

12:00-12:15Otwarcie i wprowadzenie do Programu Horyzont Europadr inż. Zygmunt Krasiński – Prezes Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii
12:15-13:30Jak zostać  Ekspertem oceniającym wnioski w programie ramowym Horyzont Europa?

Joanna Niedziałek  – Ekspertka Krajowego Punktu Kontaktowego, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

13:30-14:00Sesja Q&A

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.