Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Jak stworzyć dobre biuro zarządzania projektami? Podpowiadamy najlepsze praktyki

(Data i czas/Date & Time):
04/12/2023  10:00 - 13:00
(Miejsce/Location):
Spotkanie OnLine
(Organizator/Organizer):
KPK/NCBR

 

 

Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w wydarzeniu pt. „Jak stworzyć dobre biuro zarządzania projektami? Podpowiadamy najlepsze praktyki”. Spotkanie organizowane jest  wspólnie przez Krajowy Punkt Kontaktowy i Horyzontalne Punkty Kontaktowe do programu Horyzont Europa w ramach cyklu Akademia Managera Follow up.

Sądzimy, że temat spotka się z Państwa dużym zainteresowaniem, dlatego też zdecydowaliśmy się  zaprosić do udziału nie tylko uczestników Akademii Managera projektów Horyzontu Europa ’22 i ’23, ale wszystkich chętnych.

Celem spotkania jest podzielenie się dobrymi praktykami wypracowanymi w ramach biura zarządzania projektami i wdrożonymi na jednej z polskich uczelni. Sprawnie i skutecznie działające biuro zarządzania projektami jest niewątpliwie jednym z kluczowych warunków sukcesu w obszarze przygotowania wniosków projektowych czy właściwego rozliczania projektów – nie tylko w programie Horyzont Europa, ale także w przypadku innych źródeł finansowania badań i innowacji.

Zachęcamy Państwa do aktywnego udziału w tym wydarzeniu.

AGENDA

Zapraszamy do rejestracji.

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.