Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Jak strategicznie wykorzystać potencjał naukowy jednostki z pakietem Widening Horyzontu Europa?

(Data i czas/Date & Time):
26/06/2023  09:30 - 11:30
(Miejsce/Location):
On-line
Sala:
Webinar
(Organizator/Organizer):
HPK Polska Zachodnia, Biuro Informacyjne Województwa Wielkopolskiego w Brukseli

HPK Polska Zachodnia oraz Biuro Informacyjne Województwa Wielkopolskiego w Brukseli serdecznie zapraszają do udziału w webinarium na temat strategicznego podejścia do wykorzystania potencjału naukowego jednostki dzięki grantom pakietu Widening w Horyzoncie Europa.

Pakiet oferuje środki na rozwój doskonałości naukowej instytucji naukowo-badawczych oraz małych
i średnich przedsiębiorstw (MŚP), które swoją działalność opierają na pracach badawczo-rozwojowych. W ramach webinarium omówione zostaną kluczowe elementy obszaru, m.in. konkursy Teaming, ERA Chairs, Twinning oraz ERA Talents.

Podczas wydarzenia połączymy się z przedstawicielkami NCBR w Brukseli oraz Stałego Przedstawicielstwa RP przy UE. Poznamy również wyniki polskiego udziału w minionych latach i szanse
w nowych konkursach Widening.

W programie webinarium przewidziano wystąpienie menadżerki projektu NEXT_LEVEL, która podzieli się doświadczeniem z pisania i realizacji grantu. W trakcie wydarzenia zostaną zaprezentowane aktualne konkursy, ogłoszone przez Komisję Europejską.

Formularz do rejestracji znajduje się tutaj

Program_Widening-26.06.2023

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.