Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Jak stać się liderem energetyki jądrowej w regionie? I Kongres Energetyki Jądrowej

(Data i czas/Date & Time):
12/09/2023 - 13/09/2023
(Miejsce/Location):
Centrum Informatyki AGH
Sala:
Centrum Informatyki AGH
(Organizator/Organizer):
Inny, IGEOS

IGEOS oraz AGH zapraszają do Krakowa  na I Kongres Energetyki Jądrowej, który odbędzie się w dniach 12-13 września 2023r.

Celem Kongresu jest pokazanie w jaki sposób energia jądrowa oraz Program Polskiej Energetyki Jądrowej (PPEJ) mogą przyczynić się do realizacji celów PEP2040, w tym planowanej transformacji energetycznej w Polsce, jako skutecznej drogi do dekarbonizacji dostaw energii w krajowym systemie elektroenergetycznym.

Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli polskich firm jako potencjalnych uczestników łańcucha dostaw do projektów jądrowych.

Link do rejestracji: I Kongres Energetyki Jądrowej/ I Nuclear Power Industry Congress (google.com)

Z programem wydarzenia można zapoznać się na stronie: Program – Kongres Energetyki Jądrowej (kongres-nuclear.pl)

Kongresowi towarzyszyć będą warsztaty organizowane przez MKIŚ, podczas których zaprezentowane zostaną zaawansowane techniki jądrowe, takie jak: modularyzacja projektów, zastosowanie BIM, zarządzanie megaprojektami, zaawansowane technologie spawalnicze.

Informacje o warsztatach: Warsztaty MKiŚ – Kongres Energetyki Jądrowej (kongres-nuclear.pl)

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.