Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Jak opisać ryzyko we wniosku projektowym?

(Data i czas/Date & Time):
15/02/2023  12:00 - 13:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
Inny, Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia

Analiza zagrożeń i przygotowanie efektywnego planu zarządzania ryzykiem są niezbędnymi elementami każdego wniosku projektowego. Aby realizacja projektu przebiegała pomyślnie, należy zadbać o te kwestie już na etapie aplikowania o grant. Dlatego w ramach niniejszego szkolenia dowiedzą się Państwo jak powinien wyglądać opis ryzyka we wniosku projektowym. Przedstawione zostaną także przykładowe strategie reagowania na możliwe zagrożenia. Do udziału w spotkaniu zapraszamy zarówno przedstawicieli uczelni wyższych i instytutów badawczych, jak i przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w programie Horyzont Europa.

Rejestracja na spotkanie:  https://bit.ly/3I9HlhL

Wydarzenie odbędzie się w trybie zdalnym, korzystając z internetowej platformy Webex Meetings – nie ma konieczności instalowania żadnego oprogramowania, wystarczy standardowa przeglądarka internetowa.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i zatwierdzeniu go przez organizatorów otrzymają Państwo e-mail potwierdzający zgłoszenie wraz z linkiem umożliwiającym udział w spotkaniu. Prosimy o zachowanie tych informacji, ich akceptację i ewentualnie umieszczenie w kalendarzu. Ponadto, na ok. kwadrans przed oficjalnym rozpoczęciem transmisji, pod linkiem, o którym mowa wyżej będzie możliwe przetestowanie jakości połączenia.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

  • p. Sylwia Nowak, e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl
  • p. Michał Marszałowicz, e-mail: m.marszalowicz@ipan.lublin.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.