Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Jak czytać, rozumieć i przestrzegać zasady finansowe programu Horyzont Europa?

(Data i czas/Date & Time):
08/03/2023  13:00 - 14:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
Inny, HPK Polska Wschodnia

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia zaprasza na bezpłatne szkolenie w trybie zdalnym pt.:
“Jak czytać, rozumieć i przestrzegać zasady finansowe programu Horyzont Europa?”

W trakcie szkolenia poznają Państwo najistotniejsze zasady finansowania projektów w programie Horyzont Europa. Szkolenie pozwoli Państwu prawidłowo zaplanować kosztorys działań we wniosku aplikacyjnym, a także prawidłowo przygotować się do realizacji projektu oraz właściwie go rozliczyć.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy zarówno przedstawicieli uczelni wyższych i instytutów badawczych, jak i przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w programie Horyzont Europa.

Termin: 8 marca 2023 r. (środa), godz. 13:00 – 14:00
Rejestracja na spotkanie

Wydarzenie odbędzie się z wykorzystaniem internetowej platformy Webex Meetings – nie ma konieczności instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, wystarczy standardowa przeglądarka internetowa.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i zatwierdzeniu go przez organizatorów otrzymają Państwo e-mail potwierdzający zgłoszenie wraz z linkiem umożliwiającym udział w spotkaniu. Prosimy o zachowanie tych informacji, ich akceptację i ewentualnie umieszczenie w kalendarzu. Ponadto, na ok. kwadrans przed oficjalnym rozpoczęciem transmisji, pod linkiem, o którym mowa wyżej będzie możliwe przetestowanie jakości połączenia.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

  • p. Sylwia Nowak, e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl
  • p. Michał Marszałowicz, e-mail: m.marszalowicz@ipan.lublin.pl

Serdecznie zapraszamy,
Zespół HPK Polska Wschodnia

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.