Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Jak aplikować i realizować indywidualne granty MSCA PF

(Data i czas/Date & Time):
14/04/2021  10:00 - 12:30
(Miejsce/Location):
On-line
Sala:
Platforma Clickmeeting
(Organizator/Organizer):
RPK Region Południowo-Zachodni

Regionalny Punkt Kontaktowy Wrocław oraz Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu zapraszają do wzięcia udziału w webinarium „Jak aplikować i realizować indywidualne granty MSCA PF”, które odbędzie się 14 kwietnia 2021 r. w godzinach 10.00 – 12.30.

 

Podczas webinarium skupimy się na jednym typie grantów MSCA – grantach indywidualnych. W roku 2021 granty te otrzymały nową nazwę – MSCA PF – czyli Postdoctoral Fellowships, gdyż wymogiem ubiegania się o nie jest posiadanie doktoratu. Co zrobić żeby dobrze przygotować wniosek, jak wywiązać się z roli opiekuna projektu i dlaczego w ogóle warto się o te granty ubiegać?  O tym właśnie opowiedzą nasze prelegentki – Pani dr inż. Joanna Bauer z Politechniki Wrocławskiej oraz Pani Elżbieta Olejnik, Dyrektor Centrum Zarządzania Projektami Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, proszę kliknąć w link.

Serdecznie zapraszamy przede wszystkim młodych naukowców, doświadczonych naukowców oraz pracowników naukowych, którzy chcieliby zostać opiekunami stypendystów Marie Curie, a także wszystkie inne osoby, które chciałyby się zapoznać z możliwościami jakie granty MSCA oferują naukowcom i uczelniom.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.