Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Innovative Health Initiative – Nowe europejskie partnerstwo na rzecz zdrowia

(Data i czas/Date & Time):
26/01/2022  10:30 - 13:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
Inny, IHI

Czym jest Inicjatywa na rzecz Innowacyjnego Zdrowia (Innovative Health Initiative – IHI)? Kim są partnerzy? Jak można się w nią zaangażować? Odpowiedzi na te i wszystkie inne pytania padną podczas wirtualnego wydarzenia inauguracyjnego IHI. Odbędzie się ono 26 stycznia 2022 r. w godz. 10:30 – 13:00.

 

Podczas sesji inauguracyjnej dyrektor wykonawczy IHI dr Pierre Meulien przedstawi Inicjatywę i wyjaśni, dlaczego rozpoczyna działalność nowe europejskie partnerstwo na rzecz zdrowia. Opisze również, co nowego w porównaniu z Inicjatywą Leków innowacyjnych (IMI), a co pozostanie bez zmian. Pracownicy IHI przedstawią uczestnikom spotkania możliwości zaangażowania się w IHI, na przykład poprzez złożenie wniosku o członkostwo w Panelu Nauki i Innowacji IHI (SIP) lub zostanie ekspertem oceniającym. Przedstawią również projekty planowanych tematów konkursowych pierwszego zaproszenia do składania wniosków IHI.

W drugiej sesji odbędzie się dyskusja na wysokim szczeblu, podczas której przedstawiciele partnerów IHI, czyli Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego, COCIR, EFPIA, Vaccines Europe, EuropaBio i MedTech Europe, przedstawią swoją wizję IHI.

W obu sesjach przewidziany jest czas na pytania od uczestników.

Rejestracja

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.