Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Information Event on hydrogen with and for Visegrad four countries. Searching for syngergies.

(Data i czas/Date & Time):
08/02/2022  14:00 - 17:00
(Miejsce/Location):
On-line
Sala:
on-line
(Organizator/Organizer):
Inny, Biuro PolSCA

Narodowe Biuro Badań, Rozwoju i Innowacji na Węgrzech (NRDIO) oraz trzy pozostałe brukselskie biura łącznikowe krajów Grupy Wyszehradzkiej, tj. Czeskie Biuro Łącznikowe ds. Edukacji i Badań Naukowych (CZELO), Biuro Promocji Nauki PAN w Brukseli (PolSCA) oraz Słowackie Biuro Łącznikowe ds. Badań i Rozwoju (SLORD)   zapraszają  do udziału w Information Event on hydrogen with and for Visegrad four countries. Searching for syngergies.

Wydarzenie jest organizowane w ramach trwającej węgierskiej prezydencji w Grupie Wyszehradzkiej i będzie miało miejsce online 8 lutego br. w godz. od 14.00 do 17.00.

 Wydarzenie ma stanowić kamień milowy na drodze do jeszcze lepszej komunikacji i przyszłej współpracy między uczestnikami wydarzenia z Czech, Węgier, Polski i Słowacji. Jest otwarte dla szerokiego grona interesariuszy.

Udział w spotkaniu wymaga rejestracji poprzez następujący formularz. Rejestracja jest otwarta do 7 lutego do godz. 10.00. Link do spotkania zostanie rozesłany wśród zarejestrowanych uczestników na dzień przed wydarzeniem.

Program spotkania można zobaczyć tutaj: https://polsca.pan.pl/wp-content/uploads/Agenda_Information-event-on-hydrogen_20012022.pdf

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.