Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Conference on Industrial Technologies – IndTech2022

(Data i czas/Date & Time):
27/06/2022 08:30 - 29/06/2022 17:00
(Miejsce/Location):
Maison MINATEC

banerPrzemysł europejski stoi obecnie w obliczu rosnącej liczby wyzwań, a dzisiejsze praktyki nie zapewnią trwałego rozwiązania. Dwa główne trendy zielonej i cyfrowej transformacji wymagają strategicznego wezwania do działania dla wszystkich pojedynczych firm, ale coraz częściej także między branżami.

IndTech to flagowe wydarzenie w agendzie europejskiej, organizowane co dwa lata przez Komisję Europejską w jednym z krajów sprawujących przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej. W tym roku odbędzie się we francuskim Grenoble w dniach 27-29 czerwca 2022.

W ramach tematyki Klastra 4: „Cyfryzacja, przemysł i przestrzeń kosmiczna” w programie Horyzont Europa, wydarzenie to zmobilizuje kluczowych graczy nie tylko z Europy ale z całego świata wokół tematu technologii przemysłowych jutra. Celem jest podkreślenia znaczenia tej dziedziny dla europejskiej konkurencyjności i badań, a także zilustrowania synergii między inicjatywami i innowacyjnymi technologiami, w szczególności za pośrednictwem partnerstw przemysłowych programu Horyzont Europa.

IndTech2022 stanowić ma ważny impuls do poprawy widoczności technologii przemysłowych, identyfikowania opcji i priorytetów politycznych, wymiany informacji i porównywania punktów widzenia, a także przestrzenią do nawiązywania kontaktów i znajdowania wspólnych celów wśród interesariuszy z branży.

Zagadnienia jakie będą poruszane podczas tego wydarzenia to:

  • Zielona i cyfrowa transformacja
  • Zrównoważony rozwój
  • Sztuczna inteligencja dla produkcji
  • Technologie zorientowane na człowieka
  • Powstające przełomowe technologie
  • Młodzież w nauce i technologii
  • …i wiele innych

Zarejestruj się już teraz i zobacz, co ma do zaoferowania IndTech2022!

Więcej informacji i agenda: https://indtech2022.eu/.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.