Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

I4MS Stakeholders Event

(Data i czas/Date & Time):
19/10/2022 - 20/10/2022
(Miejsce/Location):
On-line

I4MS – ICT Innovation for Manufacturing SMEs zaprasza na wydarzenie podsumowujące działania związane z tą inicjatywą.

Konferencja odbędzie się 19 października 2022, w Budapeszcie.

I4MS, to europejska inicjatywa wspierająca małe i średnie przedsiębiorstwa oraz firmy typu mid-caps o profilu produkcyjnym w powszechnym wykorzystaniu technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) w ich działalności biznesowej. W ramach I4MS MŚP mogą ubiegać się o wsparcie technologiczne i finansowe na przeprowadzanie eksperymentów, które pozwolą im testować innowacje cyfrowe w swojej działalności w drodze otwartych konkursów, tzw. „open calls”, finansowania dla stron trzecich

Konferencja organizowana przez I4MS jest wyśmienitą okazją do wymiany doświadczeń, prezentacji wyników działań oraz nawiązywania kontaktów.

Przewidziane jest zaprezentowanie możliwości dla europejskich Hubów Innowacji Cyfrowych (EDIH), projektów europejskich, MŚP, dostawców technologii i dla wszystkich tych którzy zainteresowani są Przemysłem 4.0, innowacjami oraz wdrażaniem technologii w całej UE.

Więcej informacji: https://i4ms.eu/i4ms-final-event/

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.