Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

I Konferencja Instytutu GetReal: Real Word Evidence w opiece zdrowotnej

(Data i czas/Date & Time):
16/03/2023  09:00 - 17:00
(Miejsce/Location):
Jaarbeurs Utrecht

16 marca 2023 w Utrechcie w Holandii odbędzie się inauguracyjna konferencja Instytutu GetReal, poświęcona rozwojowi RWE (Real World Evidence) w kontekście globalnym, z uwzględnieniem postępów w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej oraz Azji i Pacyfiku.

Konferencja jest odpłatna, tym nie mniej zachęcamy zainteresowanych RWE do zapoznania się z programem i działalnością Instytutu.

Instytut GetReal opiera się na sukcesie dwóch projektów IMI: GetReal i GetReal Initiative (dowiedz się więcej), i skupia szeroką gamę interesariuszy, aby wspierać zrównoważony rozwój i przyjęcie narzędzi, metod i najlepszych praktyk w zakresie generowania i wykorzystania RWE (Real World Evidence) w celu lepszego podejmowania decyzji w zakresie opieki zdrowotnej.

Celem konferencji oraz Instytutu GetReal jest poinformowanie społeczności RWE o ostatnich wydarzeniach i przyszłym kierunku rozwoju RWE, podkreślenie pojawiających się inicjatyw i bieżących wyzwań, ale przede wszystkim możliwości współpracy i wspólnego sprostania tym wyzwaniom.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.