Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Hubs4Circularity. Rozpoczyna swoją działalność społeczność praktyków

(Data i czas/Date & Time):
24/02/2023  10:00 - 12:30
(Miejsce/Location):
On-line

24 lutego 2023 r. inauguruje działalność społeczności praktyków Hubs4Circularity. Na wydarzeniu online rozpoczynającym prace w ramach społeczności praktyków usłyszymy o jej celach i możliwościach kształtowania platformy wiedzy Hubs4Circularity.

Rejestracja

Systemowa transformacja przemysłu w kierunku obiegu zamkniętego wymaga  współpracy międzysektorowej i interakcji z miastami i regionami. Ta misja właśnie leży u podstaw  społeczności praktyków Hubs4Circularity, utworzonej w ramach programu Horyzont Europa w celu przyspieszenia regionalnej współpracy przemysł-społeczeństwo niezbędnej do opracowania innowacyjnych rozwiązań w lokalnych kontekstach i zapewnienia szerokiego zaangażowania społecznego.

Podczas wydarzenia będzie miała miejsce prapremiera cyfrowej platformy wiedzy. Platforma ta będzie podstawą działań społeczności i będzie zawierała zbiór praktycznych narzędzi, metod i kontaktów, umożliwiając w ten sposób łatwą wymianę i możliwości nawiązywania kontaktów.

Na spotkaniu usłyszymy m.in. Petera Drölla (DG RTD Komisji Europejskiej), Angels Orduña , Dyrektora Wykonawczego A.SPIRE.

Strona wydarzenia.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.