Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Horyzont Europa, „Szersze uczestnictwo i wzmacnianie Europejskiej Przestrzeni Badawczej” 2023 / 2024: Spotkanie informacyjne oraz Brokerage Event do projektów z obszaru Widening z podmiotami z Wielkiej Brytanii

(Data i czas/Date & Time):
18/04/2023  13:00 - 16:00
(Miejsce/Location):
On-line

Horyzont Europa,

Szersze uczestnictwo i wzmacnianie Europejskiej Przestrzeni Badawczej

2023 / 2024:

Spotkanie informacyjne oraz  Brokerage Event

do projektów z obszaru Widening z podmiotami z Wielkiej Brytanii

Brytyjska organizacja  Innovate UK KTN, we współpracy z UK Research Office (UKRO), Foreign, Commonwealth Development Office (FCDO) / UK Science & Innovation Network (SIN) i Horizon Europe National Contact Points z Wielkiej Brytanii,

oraz

Krajowy Punkt Kontaktowy PB UE (NCBR),

Rada ds. Badań Naukowych Litwy (LMT),

Estońska Rada ds. Badań

z przyjemnością zapraszają potencjalnych wnioskodawców do konkursów z obszaru: Szersze uczestnictwo i wzmacnianie Europejskiej Przestrzeni Badawczej (Widening participation and strengthening the European Research Area) na spotkanie informacyjne oraz Brokerage Event dotyczące budowania konsorcjów z jednostkami z Wielkiej Brytanii. Spotkanie w szczególności będzie dotyczyć nadchodzących konkursów Twinning.

Spotkanie odbędzie się 18 kwietnia 2023 r. od 13.00 do 16.00 CEST online.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zaprezentować swoje pomysły na projekty podczas dedykowanej sesji pitchingowej (wzór „pitch presentation” zostanie wysłany tym uczestnikom, którzy zgłoszą podczas rejestracji zainteresowanie zaprezentowaniem swoich pomysłów projektowych, ale my już go tutaj załączamy: Pitch Presentation Template).

Uczestnicy zapoznają się też z wybranymi sfinansowanymi już projektami Teaming for Excellence i Twinning, i będą mieli okazję do nawiązania kontaktów i dyskusji oraz na spotkania 1-2-1 w celu tworzenia konsorcjów.

Brytyjskie, polskie, litewskie i estońskie zespoły Krajowych Punktów Kontaktowych oraz zespół ds.  KTN będą odpowiadać na wszelkie szczegółowe pytania uczestników.

REJESTRACJA oraz szczegóły TU

Agenda

  1. Powitanie i wprowadzenie – Belen Rebollo-Garcia, Innovate UK KTN
  2. Przegląd Programu WIDERA, uczestnictwo podmiotów z Wielkiej Brytanii – Branwen Hide, UKRO
  3. Twinning 2023 – Aurelija Povilaike, Krajowy Punkt Kontaktowy z Litwy (Rada ds. Badań Naukowych Litwy)
  4. Wsparcie koordynatorów projektów WIDERA przez Krajowe Punkty Kontaktowe – Karina Barantseva i Adam Węglowski – Krajowy Punkt Kontaktowy z Polski (Narodowe Centrum Badań i Rozwoju)
  5. Pytania i odpowiedzi
  6. Case studies (Teaming for Excellence I Twinning)
  7. Wprowadzenie do sieci „UK Science & Innovation Network (SIN)” – UK SIN
  8. Pitch presentations (po 2 min) – Prosimy o zaznaczenie w formularzu rejestracyjnym, czy chcą Państwo zaprezentować swój pomysł na projekt.
  9. Breakout rooms – udostępnionych zostanie kilka pokoi online dla określonych tematów, aby ułatwić dyskusję w grupach i konsultacje z KPK.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.