Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Horyzont Europa – infrastruktury badawcze

(Data i czas/Date & Time):
27/04/2023  10:00 - 11:00
(Miejsce/Location):
On-line

HPK Polska Północna- Olsztyn zaprasza na szkolenie online: „Horyzont Europa – infrastruktury badawcze”. Szkolenie odbędzie się 27 kwietnia 2023 r. w godz. 10:00-11:00. Udział jest bezpłatny.

Webinarium skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych możliwościami, jakie proponują infrastruktury badawcze w ramach Horyzontu Europa.

Poruszymy kwestie, m.in.: czym są infrastruktury badawcze w HE, jakie możliwości dają naukowcom, podpowiemy jak wyszukiwać odpowiednie konkursy, zapoznamy Państwa z aktualnościami, wskażemy przydatne linki.

Prosimy o zarejestrowanie się poprzez link: https://forms.office.com/e/WZZ6vti4hU lub o przesłanie danych kontaktowych (imię i nazwisko, Instytucja, adres e-mail i telefon) bezpośrednio na adres hpk@uwm.edu.pl.

Do osób zarejestrowanych zostanie wysłana wiadomość mailowa z aktywnym linkiem do spotkania. Link zostanie wysłany dzień przed webinarium.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.